Marseille mposht ekipin e Valon Berishës (Video)

Marseille mposht ekipin e Valon Berishës (Video)

Përfundon pjesa e parë Drenasi-Arbëria, ky rezultat nuk pritej

Skuadra e Marseille ka fituar ndeshjen e parë gjysmëfinale kundër ekipit Salzburg.

Ndeshja e parë përfundoi me rezultat 2 me 0 në të mirë të francezëve, shkruan IndeksOnline.

Golat në këtë ndeshje i shënuan: Thauvin 15’të dhe N’Jie 63’të.

Kujtojmë që në këtë takim luajti 90 minuta mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha.

Ndeshja e kthimit zhvillohet menjëherë në javën tjetër, më 3 maj.

e/

COMMENTS