Mbahet takimi mobilizues i shefave te shtabeve zonale

Mbahet takimi mobilizues i shefave te shtabeve zonale

PDK merr mbështetje të madhe në Shalë (Video/Foto)

Eshte mbajtur takim i shefave te shtabeve zonale, ku u kerkua mobilizim dhe angazhim gjate ketyre diteve ne permbushjen e obligimeve te caktuara.Image may contain: 18 people, people standing, suit and indoor

COMMENTS