Mbyllet pjesa e parë Parma-Inter

Mbyllet pjesa e parë Parma-Inter

Arbëria pret Kiken, 3-pikëshi detyrim për lipjanasit

Ka përfunduar para pak çastesh pjesa e parë e duelit Parma-Inter.

Ky 45 minutësh u mbyll ashtu edhe siç i’a filloi, 0-0, shkruan GazetaBlic.

Të dyja skuadrat patën disa gjysëm-raste, por që nuk pati konkretizime.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në fraksionin e dytë, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

Kujtojmë se kjo është ndeshja e tretë e kësaj xhiroje në Serie A, pas Chievo-Roma 0-3 dhe Fiorentina-Napoli 0-0.

COMMENTS