Me imazhin gjysmë të zhveshur të Anxhelinës, Albëria zbulon një sekret

Me imazhin gjysmë të zhveshur të Anxhelinës, Albëria zbulon një sekret

Albërie Hadërgjonaj ‘si kukull’…! Pranon publikisht gjithë operacionet që ka bërë

Albërie Hadërgjonaj është artistja që prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë.
Bashkë me të edhe vajza e saj, Anxhelina e cila ka ndjekur hapat e të ëmës, por prej kohësh ka pauzuar, shkruan lajmi.net.

Anxhelina gjatë ditës së djeshme ka postuar imazhe nga festivali “Coachella”, ku kishte zgjedhur të dukej tejet provokuese.

Një prej këtyre imazheve e postoi edhe Albëria, e cila i lutej Zotit t’ia ruante vajzën dhe shprehej krenare me të.

Këngëtarja gjithashtu zbuloi se Anxhelina po i kthehet skenës dhe shumë shpejt vjen me hite të reja. /Lajmi.net/

COMMENTS