Me këtë emër e thërret Mozzik, Unikkatilin

Me këtë emër e thërret Mozzik, Unikkatilin

Rita Ora ‘kapet’ nga paparacët me të dashurin e ri në aeroport

Unikkatil është një nga reperët më të njohur shqiptar.
Ai nuk publikon shpesh këngë të reja, por ato që sjell shndërrohen menjëherë në hite, shkruan lajmi.net.

Një javë më parë, Unikkatil ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Ni Milion Rrugë”, këngë e cila po pritet mirë dhe ka marrë komente pozitive edhe nga estrada.

Ishte reperi Mozzik ai i cili së fundi ka realizuar një video teksa ndodhej në veturë, në sfond dëgjohej kënga e Unikkatilit.

“t’rrnoftë shpirti o rrebel”, ka qenë mbishkrimi që Mozzik i kishte lënë videos që e ndau me fansat. /Lajmi.net/

COMMENTS