Me lule, dashuri e buzëqeshje: Kështu u prit Kombëtarja angleze në aeroport

Me lule, dashuri e buzëqeshje: Kështu u prit Kombëtarja angleze në aeroport

Ky futbollist ia ka frikën Milanit

Kombëtarja e Kosovës në futboll tashmë ka zbarkuar në Kosovë dhe është nisur drejt Prishtinës, aty ku pas pak do të dalë në konferencë për shtyp.

“Tre Luanët” tashmë e kanë siguruar vendin e parë në Grupin A, derisa as Kosova nuk ka për çka të luftojë më pasi u përshëndet nga shpresa për kualifikim nga grupet me humbjen kundër Çekisë, raporton Periskopi.

E me të zbarkuar në aeroportin “Adem Jashari”, kontigjenti i futbollistëve me stafin teknik u pritën me lule dashuri e buzqeshje.

Periskopi/

 

COMMENTS