Më në fund del dueti i shumëpritur i Taynës me Ledri Vulën

Më në fund del dueti i shumëpritur i Taynës me Ledri Vulën

Pas lansimit të këngës së re, kjo është kërkesa e Noizyt nga New Yorku

Dueti i Taynës me Ledri Vulën, i titulluar “Aje” ka dalë në treg. Të dy artistët kanë bazuar tekstin tek dashuria ku shpesh herë femra apo mashkulli kërkon ndarjen, por më pas pendohet dhe kthehet.

Në klipin muzikor, Tayna dhe Ledri janë shfaqur me stile shumë interesante në të veshur.

Madje, reperja ka guxuar të eksperimentojë me grimin dhe flokët.

Ky projekt i paralajmëruar para disa ditësh po pritej me padurim nga publiku.

“Aje” mund të kthehet shumë shpejt në hit për të pushtuar të gjithë klubet e natës.

COMMENTS