Meçi mes Paul Pogbas dhe Mark Noble (VIDEO)

Meçi mes Paul Pogbas dhe Mark Noble (VIDEO)

Tottenham dhe Chelsea në përballjen e parë për finalen e Carabao Cup

Në ndeshjen mes West Ham United dhe Manchester United kishte një fërkim mes Paul Pogbas dhe Mark Noble. Lojtarët janë kacafytur mesvete dhe ka eskaluar situata për disa çaste, mirëpo gjyqatarët e ndeshjes dhe bashkëlojtarët e dy lojtarëve kanë qetësuar gjakrat dhe gjithçka është kthyer në normalitet.

Paul Pogba dhe Mark Noble pas ndeshjes janë përqafuar dhe duket se ky rast ka kaluar pa ndonjë inat të keq mes dy lojtarëve. Momenti kur Pogba dhe Noble përleshën:

COMMENTS