Mëngjesi i ‘nxehtë’ i Iskra Lawrence (Foto)

Mëngjesi i ‘nxehtë’ i Iskra Lawrence (Foto)

Kjo nuk pritej, nëna e Ritës publikon foto nga dushi!

Modelja e njohur britanike, Iskra Lawrence ka befasuar fansat e saj mëngjesin e sotëm.

27 vjeçarja ka postuar një foto mjaft të ‘nxehtë’, me bikini, duke marrë vëmendjen e të gjitha ndjekësve të saj.

E sapozgjuar nga gjumi, Iskra ka nxjerrë në pah format e saj tejet joshëse dhe ka ndezur fantazinë e fansave të saj./tch

COMMENTS