Mësohen përballjet e dy ekipeve lipjanase në Digitalb Kupën e Kosovës

Mësohen përballjet e dy ekipeve lipjanase në Digitalb Kupën e Kosovës

KF Arbëria do garojë me gjigantët e Superligës në rrethin e katërt të Kupës (FOTO)

Janë mësuar çiftet në Digitalb Kupën e Kosovës, njofton Ulpianapress

Në rrethin e tretë në Digitalb Kupën e Kosovës,KF Ulpiana takohet me Drenicën në “Sami Kelmendi”.

Ndeshja tjetër do të jetë ajo mes KF Arbërisë dhe Ratkocit./Ulpianapress/

COMMENTS