Messi refuzoi 100 milionë euro në sezon, vetëm që të mbetet te Barcelona

Messi refuzoi 100 milionë euro në sezon, vetëm që të mbetet te Barcelona

Vie goli i parë në ndeshjen Besiktas – Porto (VIDEO)

Argjentinasi i ka thënë “jo” një oferte të “çmendur” nga Kina.

Leo Messi ka refuzuar të bëhet futbollisti më i paguar në histori të futbollit.Argjentinasi i ka thënë “jo” një oferte të “çmendur” nga Kina.

Sipas “Mundo Deportivo”, Messi ka refuzuar një ofertë ku do të fitonte 100 milionë euro në sezon.Argjentinasi nuk tradhtoi Barcelonën, duke rinovuar deri më 2021.Një shembull në fushë dhe jashtë saj! /Lajmi.net/

COMMENTS