Mila Suarez karikon futbollistët e Milanin (FOTO)

Mila Suarez karikon futbollistët e Milanin (FOTO)

Pasi ngriu vezëte, Bleona Qereti përfundon në spital

Jemi vetëm disa orë larg njërit prej derbeve më të bukur në botë, atij të Madonninës dhe atmosfera po ndjehet gjithnjë e më shumë në të dy kampet.

E fundit që ka menduar të karikojë futbollistët e Milanit, para derbit, ka qenë modelja me origjinë marokene, Mila Suarez.

28 vjeçarja ka pozuar me bluzën kuqezi, me numrin 1 dhe foton e ka postuar në Instagram me diçiturën, “E kuqja e pasionit dhe e zeza e forcës” .

Derbi Inter-Milan, do të luhet të dielën në orën 20:45, por a do të jetë modelja në shkallët e stadiumit, për të mbështetur kuqezinjtë?!/tch

COMMENTS