Milot Rashica shënon në fund të takimit dhe e shpëton Werderin nga humbja

Milot Rashica shënon në fund të takimit dhe e shpëton Werderin nga humbja

Chelsea refuzon ofertën e top-klubit evropian për Alonson

Rashica ka gjetur sërish golin në Bundesliga.

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, ka shënuar sërish gol në Bundesliga, në barazimin 2-2 të Werder Bremen në udhëtim te Eintracht Frankfurt.

22-vjeçaris shënoi golin e barazimit në minutën e 90-të, nga pika e bardhë.

Milot është në formë të lart para ndeshjeve me Gjibraltarin dhe Malin e Zi. /Gazeta Express/

COMMENTS