Morena ka zgjedhur të ndajë edhe këtë me ndjekësit! Ua tregon tatuazhin që ka ndër vithe

Morena ka zgjedhur të ndajë edhe këtë me ndjekësit! Ua tregon tatuazhin që ka ndër vithe

Më mirë me apo pa uniformë?

Modelja Morena Taraku e cila e sfidoi vetene dhe si këngëtare po cilësohet si femra më ‘hot’ që keni pasur rastin t’a shihni në palestër.
Tek kjo e fundit Morena së fundmi ka shkuar e veshur shumë shkurt meq rast ka zgjedhur t’ua tregoi dhe tatuazhin që e ka ndër vithe, shkruan lajmi.net

Nëfakt ajo është vetëm njëra nga tatuazhet që zeshkanja teksi i ka dhe si duket nuk e ka ndërmend të ndalet duke vizatuar edhe shumë të tjera.

Emri i Morenës është komentuar shpesh edhe për intervenimet kirurgjike dhe i kanë dalë detaje duke përdorur fotoshopin.

Por pavarësisht kësaj ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe po i mban fansat e informuar rreth përditshmërisë së saj./Lajmi.net/

COMMENTS