Mos mbani kufjet në vesh kur mbushni telefonin, ja si humbi jetën ky person

Mos mbani kufjet në vesh kur mbushni telefonin, ja si humbi jetën ky person

Kur Ramiz Lladrovci ishte truprojë e Hashim Thaçit

Një person u vra pasi u elektrizua në shtrat si pasojë e mbushjes së telefonit dhe përdorimit të kufjeve në të njëjtën kohë.

Policët kanë lëshuar një paralajmërim për rreziqet e mbushësit, pasi Kritsada Supol u gjet i vdekur si pasojë, transmeton lajmi.net.

Kritsada, 24 vjeç, mësohet se po dëgjonte muzikë ose bisedonte me dikë, me seksionin e mikrofonit të kufjeve të mbështetura mbi buzët e tij.

Pronari i pronës vizitoi dhomën në Chonburi, Tajlandë, të dielën dhe gjeti trupin 24-vjeçar në dyshek me shenja të djegies rreth veshëve të tij.

Policia nga Stacioni Policor Provincial Phan Thong në Chonburi, Tajlandë, mbërriti dhe largoi trupin e vdekur nga prona.

Zyrtarët fajësuan ngarkuesin me cilësi të dobët për vdekjen.

COMMENTS