“Mos më prek!” Tifozët sulmojnë gazetaren “live”…(Video)

“Mos më prek!” Tifozët sulmojnë gazetaren “live”…(Video)

Ra në dashuri me shoferin 22-vite më të madh, familja nuk e pranon më në shtëpi

Ishte një lidhje “live” normale me gazetaren para stadiumit ku u zhvillua pak ditë më parë finalja e Kupës së Spanjës, ku Barcelona triumfoi ndaj Sevillas.

Por gjithçka doli jashtë normales. Të entuziazmuar, tifozët thuajse nuk e lejuan për asnjë çast gazetaren të bëjë punën e saj.

Situata arriti deri aty sa gazetarja Marina Lorenzo e “Canal +” të ngrejë zërin dhe t’i kërkojë një tifozi të mos e prekte nga pas.

Tch

COMMENTS