Moti i nxehtë, pasdite priten riga shiu

Moti i nxehtë, pasdite priten riga shiu

Sa shpesh duhet të pastrohen jelekët?

Sot në Kosovë do të jetë mot me diell kurse pasdite, do të ketë reshje të shkurtra shiu.
Temperaturat më të ulëta do të jenë nga 10 në 19, kurse më e larta e ditës nga 25 në 30 gradë.

Në ditët në vijim pritet një mot i ndryshueshëm, por i ngrohtë, me temperatura shumë më të larta se mesatarja për këtë kohë të vitit, me rrufe pasdite dhe në mbrëmje.

COMMENTS