Muaji i Ramazanit, nënkryetari Xhemajli uron besimtarët myslimanë: Agjërim sa më të lehtë

Muaji i Ramazanit, nënkryetari Xhemajli uron besimtarët myslimanë: Agjërim sa më të lehtë

Nënkryetari Xhemajli: Lavdi jetës dhe veprës së Komandantit Legjendar Adem Jashari

Nënkryetari i Lipjanit, Fauz Xhemajli njëherit kryetar i AKR-së dega në Lipjan, përmes një shkrimi në Facebook ka uruar besimtarët myslimanë për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Xhemajli ka uruar të gjithë besimtarët musliman duke ju uruar agjërim sa ma të lehtë, njofton Ulpianapress

‘’Urime muaji i shenjët i Ramazanit, agjëruesve agjërim të këndshëm’’./Ulpianapress

COMMENTS