Naser Osmani shtyn përpara agjendën për t’u dukur mashkulli më ‘seksi’ i politikës kosovare

Naser Osmani shtyn përpara agjendën për t’u dukur mashkulli më ‘seksi’ i politikës kosovare

‘Mallkom mua, urrem, më dëshiro të vdekur… unë prapë do jem aty ku ti ke nevojë për mua’

Një figurë që pak deputetë të Kuvendit të Kosovës kanë, ka shfaqur deputeti nga radhët e LDK-së, Naser Osmani.

Osmani ka treguar rezultatet e fitnesit përmes një fotografie të postuar në profilin e tij në Instagram.

Deputeti gjendet në pushime dhe jo rrallëherë shpërndan fotografi ku shihet në vende bregdetare e vetëm në rroba të larjes.

Por, këtë herë Naser Osmani ka pozuar në një plazh në bluzë dhe pantallona të shkurtëra, e uji që ia ka lagur bluzën i ka vizatuar muskujt e formësuar të barkut dhe gjoksit.

Ai me këtë foto duket se ka dashur të ngacmojë imagjinatën e ndjekësve të tij, duke bërë një pozë në rroba, por vërtetë provokuese./Gazeta Express/

COMMENTS