Nderohen dëshmorët dhe martirët në fshatrat Sllovi Tërbufc dhe Akllap

Nderohen dëshmorët dhe martirët në fshatrat Sllovi Tërbufc dhe Akllap

VV e Lipjanit reagon ndaj kërcënimit të gazetarit Ademi

Delegacioni i Komunës së Lipjanit i udhëhequr nga Kryetari Imri Ahmeti, gjatë ditës së sotme ka bërë homazhe dhe ka vendosur buqeta me lule tek komplekset memoriale të dëshmorëve dhe martirëve në fshatin Sllovi Tërbovc dhe Akllap në nderim të 19-të vjetorit të rënies së tyre.

Image may contain: 2 peopleImage may contain: 2 people, people standing and outdoorImage may contain: 9 people, people standing, outdoor and nature

COMMENTS