Ndërron jetë humanisti, veprimtari e atdhetari shumëvjeçar Mehdi Stublla

Ndërron jetë humanisti, veprimtari e atdhetari shumëvjeçar Mehdi Stublla

Kurti këshillon Haradinajn: Mos e heqni taksën ndaj Serbisë, vendose reciprocitetin në çdo fushë

Ka ndërruar jetë në moshën 72 vjeçare humanisti dhe veprimtari, Mehdi Stublla.

Lajmin për vdekjen e ka bërë të ditur familja e tij duke lajmëruar se varrimi i të ndjerit bëhet pas nësër e premte pas namazit të xhumasë në varrezat e fshatit Topliqan i Vjetër-Lipjan, njofton Ulpianapress.

COMMENTS