Në moshën 14 vjeçare Rita Ora kishte një të dashur 26 vjeçar

Në moshën 14 vjeçare Rita Ora kishte një të dashur 26 vjeçar

Arbana dhe Xhemi ‘kapen në flagrancë’, më keq se meshkujt shqiptarë

Jeta private e Ritës vazhdon të jetë në fokusin e mediave.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është një prej emrave më të komentuar në mediat rozë, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Përveç sukseseve në muzikë, jeta e saj private ishte dhe vazhdon të jetë e shumëkomentuar.

Së fundmi mediat e huaja kanë shkruar sërish lidhur me jetën private të Ritës.

Në intervistë, këngëtarja zbuloi se lidhja e saj e parë ishte me një burrë 26-vjeçar kur ishte 14 vjeçare. Një dekadë më vonë, shumë pyetën: “Ky është abuzim me fëmijë, apo jo?”

Megjithë marrjen në pyetje të saj – dhe paligjshmërinë e tmerrshme të të rriturve që lidhen me të mitur – Ora pranoi që asaj i pëlqente lidhja e saj dhe nuk ishte e detyruar.

“Unë isha gati e fiksuar me faktin që kisha një burrë që më dëshiron,”- pranoi ajo. “Kjo më bëri të ndihem mirë dhe nuk më interesonte çfarë bëri ai apo sa vjeçar ishte. Unë e dëshiroja atë. Është çmenduri”.

Edhe sot, ajo ndan të njëjtin sentiment sikurse kur ishte 14-vjecare.

“Nuk dua të them që e pësova, sepse e doja,”- tha ajo. “Nuk dua të them që isha i detyruar ta bëj. Unë nuk dua që njerëzit të mendojnë se u abuzova si fëmijë, por padyshim isha më e pjekur sesa duhej të isha në moshën 14 vjeçare”.

COMMENTS