Nënshkrimi i parë i Gerardit si trajner vjen nga Premierliga

Nënshkrimi i parë i Gerardit si trajner vjen nga Premierliga

Guardiola tallet me Mourinhon pas fitores

Nënshkrimi i parë i Steven Gerrard në karrierën e tij menaxheriale është nga Premier League.

Legjenda e Liverpoolit ka marrë drejtimin e Rangers dhe dëshiron që të jetë sa më konkurrues për ta mposhtur triumfin e Celtic.

Sipas medieve në Skoci, Gerard ka arritur të siguroj shërbimet e mesfushorit të Burnley, Scott Arfield.

29 vjeçari pritet të nënshkruaj një kontratë katërvjeçari me skuadrën nga Glasgow. /IndeksOnline/

COMMENTS