Neymar e ka një mesazh për Barcelonën dhe Real Madridin

neymar

Neymar beson shumë te skuadra e tij.

 

Braziliani thekson që PSG mund ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë edicion.

“Kemi një skuadër fantastike dhe nëse vazhdojmë kështu, mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve”, deklaroi Neymar, përcjellë “Lajmi.net”.

“Jam i lumtur që e nisëm me fitore. Luajtëm për mrekulli dhe e merituam atë rezultat”, shtoi ai

Të ngjashme

By