Nisma e Lipjanit gjithnjë e më atraktive për rininë (Foto)

Nisma e Lipjanit gjithnjë e më atraktive për rininë (Foto)

Veber: Nuk do të ketë korrigjim të kufijve, Thaçi e Vuçiq e panë që ka rezistencë brenda BE’së

Se Nisma Socialdemokate në Lipjan po rritet çdo ditë e me shumë, këtë e dëshojnë edhe fotot e fundjavës, të cilat i ka bërë publike kryetari i Rinisë së Nismës Socialdemokate së Lipjanit, Pajtim Durimishi.

Në këtë fundjavë, Shala u bëri konak disa të rinjëve, Ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skende Reçica, zv.ministrit të Arsimit, Heset Sahitit si dhe kryetares së gruas Valdete Bajamit.

Bazuar në numin e madh të pjesëmrrësve, dëshmon se Nisma si parti po bëhet gjithnjë e ma joshese për rininë./Ulpianapress

Image may contain: 14 people, indoor

Image may contain: 3 people, people smiling, people sitting, child and outdoorImage may contain: 21 people, people smiling, people sitting and outdoor

Image may contain: one or more people and outdoor

COMMENTS