Një trup si i Dafina Zeqirit! Ja sa kalori ka humbur këngëtarja

Një trup si i Dafina Zeqirit! Ja sa kalori ka humbur këngëtarja

Getinjo publikon këngën ‘50’

Ka një trup të shkëlqyer.

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka hedhur një video në Instagram ku ka treguar format trupore edhe pse një kohë të gjatë nuk ka qenë në palestër.

Por Dafina është rikthyer dhe për pak minuta ka humbur mbi 1000 kalori.

Në të vërtetë rezultatet tashmë po shihet dhe këtë gjë e arrin vetëm Dafi./Lajmi.net/capturedcapturer

COMMENTS