Njihuni me tri vajzat seksi të ‘Rambos’

Njihuni me tri vajzat seksi të ‘Rambos’

Bashkëshortja e Ermalit tërheqëse në imazhet e fundit

Ai është njëri ndër aktorët më të famshëm në botë.
Bëhet fjalë për Sylvester Stallone. Por nuk e keni ditur se aktori i njohur për rolin e tij si “Rambo”, ka tri vajza tejet të bukura e seksi, transmeton Gazeta Express.Sophia, Sistine dhe Scarlet Stallone së fundmi ishin pjesëmarrëse në gala mbrëmjen “Golden Globe 2017”.

Të veshura me të zeza, motrat Stallone kishin shkëlqyer duke marrë vëmendjen e të gjithëve. Tri motrat seksi madje kishin ndarë edhe një çmim në këtë ceremoni të organizuar.

COMMENTS