Noizy e S4MM publikojnë “Po Thu”

Noizy e S4MM publikojnë “Po Thu”

Sa shpenzojnë shqiptarët në verë dhe cilët këngëtarë paguhen më shumë?

Dy reperët Noizy dhe S4MM kanë publikuar këngën e tyre më të re “Po Thu”.

Muzikën e ka bërë Milli Beats, e teksti është shkruar nga vet reperët, transmeton Koha.net.

“Po Thu” vjen me videoklip të cilin mund ta shikoni më poshtë.

COMMENTS