Nora në veshje mbi 1 mijë euro relaksohet pranë pishinës

Nora në veshje mbi 1 mijë euro relaksohet pranë pishinës

PREMIERË: “Bora” projekti i ri nga Noizy me plot para e femra

Këngëtarja kosovare me veshje të shtrenjta në pishinë.

Nora Istrefi është një nga artistet tona e cila njihet per stilin dhe veshjet e saj të shtrenjta, si në daljet publike ashtu edhe ne ato të përditëshme.

Së fundi ajo është shfaqur në një video nga pishina e shtëpisë së saj në bikini dhe syza.

Bikinit shfaqnin format trupore të Norës teksa cmimi i tyre kushton 195 euro, përveç kësaj, ajo pati syze të cilat kushtojnë 750 euro dhe janë të markës Balmain.

Poashtu, vathët në veshë të cilët kapin shifrën e 300 eurove. Një pamje komplete e Norës për në pishinë kushton rreth 1245 euro.

COMMENTS