Opozitari më i votuari në Lipjan, kandidat për deputet nga radhët e NISMËS

Opozitari më i votuari në Lipjan, kandidat për deputet nga radhët e NISMËS

“Zëri i Amerikës” hedh poshtë Ramën: Droga u kap falë bashkëpunimit me disa agjenci të huaja

Asambleisti opozitar më i votuari në zgjedhjet e 2017-tës në Lipjan, Manush Shamolli megjithatë do të jetë kandidat për deputet në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Pas suksesit në zgjedhjet komunale, Ulpianapress mëson nga burimet e saja se njeriu që nuk i’u nda për asnjë çast kreut të partisë të NISMËS, do të jetë në mesin e 110 kandidatëve.

Bashkëluftëtari i Fatmir Limës dhe Tahir Sinanit, njihet nga qytetarët edhe si asmableisti që i ka përfaqësuar denjësisht në Kuvendin Komunal të Lipjanit interesat e tyre.

COMMENTS