Orinda shtatzënë?! Ja çka thotë këngëtarja

Orinda shtatzënë?! Ja çka thotë këngëtarja

Afërdita Dreshaj tregon format seksi (Foto)

Këngëtarja atraktive shqiptare, Orinda Huta, ka hedhur poshtë mundësinë e të qenurit shtatzënë.
Këngëtarja ishte martuar në një dasmë luksoze e cila u komentua shumë nga publiku.

Orinda dhe Turjan Hyska konsiderohen një nga dyshet më të dashura për publikun shqiptar dhe ata gjithnjë tregojnë dashurinë haptas.

Por, së fundmi ka pasur spekulime se ata mund të çojnë relacionin e tyre në nivel tjetër, duke bërë fëmijë.

Në një prononcim për Tiranapost, Orinda ka thënë se nuk është asgjë e vërtetë në këtë lajm dhe se ajo nuk është shtatzënë.

Orinda dhe Turi duket se për një kohë do të jenë të angazhuar në karrierën e tyre dhe agjendat e ngjeshura.

Orinda ka kohë që s’ka publikuar ndonjë projekt muzikor.

COMMENTS