Pak prej jush e njihni transferimin e ri të Barcelonës

Pak prej jush e njihni transferimin e ri të Barcelonës

ZYRTARE: Dortmundi e suspendon Aubameyangin

“Marca” shkruan që Ernesto Valverde e dëshiron lojtarin që në janar.

Barcelona është pranë një transferimi interesant.

Katalunasit kërkojnë Arthur Melon e Gremios.

“Marca” shkruan që Ernesto Valverde e dëshiron lojtarin që në janar.

Arthur është një futbollist shumë premtues dhe pritet të ketë të ardhme të madhe.

Paraprakisht në janar, Barca ka marrë edhe Philippe Coutinhon dhe Yerry Minan. /Lajmi.net/Arthur Melo Gremio

COMMENTS