Paris Hilton fanse e Ritës dhe Erës, ja çfarë ka bërë tani

Paris Hilton fanse e Ritës dhe Erës, ja çfarë ka bërë tani

Ministri kapet me gazetaren e njohur, puthje e përkëdhelje në plazh

Këngëtaret kosovare që kanë arritë famë botërore po vazhdojnë me suksese të njëpasnjëshme.

Madje, ato tashmë janë bërë të njohura për emrat më prestigjioz botëror, siç është rasti me trashëgimtaren e hoteleve “Hilton”, Paris Hilton

Ditë më parë, Era Istrefi publikoi një foto në të cilën u shfaq me një palë pantallona në të cilat shihej fytyra e Paris Hilton.

Kurse, tani në fotografinë e re të Erës, përsëri nuk mungon komenti i Paris e cila i shkroi “Kjo është seksi”, shkruan lajmi.net.

Po ashtu, në pothuajse të njëjtën kohë Paris Hilton komentoi edhe këngëtaren Rita Ora, mbi një foto të shkrepur pas performancës në paradën e komunitetit LGBTI në Gjeorgji, duke shkruar një emotikon të flakës.

Këto komente dëshmojnë që Paris Hilton i pëlqen shumë dy këngëtaret kosovare, Rita Ora dhe Era Istrefi.

COMMENTS