Pas pak nis mbledhja e kryesisë së LDK-së e thirrur nga Isa Mustafa

Pas pak nis mbledhja e kryesisë së LDK-së e thirrur nga Isa Mustafa

Burri nga Lipjani ikën nga vetizolimi, arrestohet

Kanë filluar të mblidhen anëtarët e kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Mbledhja e thirrur nga i pari i LDK-së, Isa Mustafa nisë në orën 14:00.

Tashmë në ‘Hotel Sirius’ kanë arritur edhe dy nënkryetarët e kësaj partie, Lutfi Haziri dhe Haki Rugova, shkruan Indeksonline.

Në njoftimin për mbledhjen e sotme nuk është bërë e ditur tema e diskutimit por që kohët e fundit LDK ka pasur të shtuar numrin e mbledhjeve në të cilat janë diskutuar shumë çështje të rëndësishme të vendit.

COMMENTS