Pasi ngriu vezëte, Bleona Qereti përfundon në spital

Pasi ngriu vezëte, Bleona Qereti përfundon në spital

Fotoja që po çmend rrjetin, dora e Princit Harry në një vend të sikletshëm?

Bleona Qereti është një nga këngëtaret shqiptare e cila çdo hap të karrierës së saj e ka shoqëruar me ‘çmendurira’ .

Bleona gjithë jetën e saj ia ka kushtuar muzikës dhe aktrimit dhe nuk e ka në plan të ndalet. Por ky përkushtim i tepruar ndaj jetës artistike e ka imponuar të ndërmarrë një vendim drastik.

Këngëtarja ka realizuar një proçedurë, e cila duket se po praktikohet kohët e fundit nga gratë në karrierë, “ngrirja e vezëve” për të mos mbetur shtatzënë deri në një kohë të caktuar.

“Jam kaq e lumtur të ndajë me ju rrugëtimin tim për ngrirjen e vezoreve!-shkruan ajo.

Pas kësaj procedure ajo ka përfunduar në shpital dhe këto momente i ka ndarë në Instagramin e saj

“Për të gjitha vajzat që akoma nuk kanë gjetur partnerin ideal për të bërë një fëmi, dhe ora biologjike bën “ tik tak” cdo ditë në mendjen e tyre, kjo është procedura e duhur- jo nxitimi të gjejnë një partner patjetër qoftë dhe nëse nuk është babai i duhur për fëmijën e tyre, thjesht vetëm për të bërë një fëmijë…”.-shkruan Bleona krah postimeve duke u ndjerë mjaft e lumtur qe mjekësia i ka dhënë asaj dhe shumë femrave të tjera këtë mundësi të rrallë.  Express

 

COMMENTS