Përforcimi i ri i Arbërisë mbërrin në Lipjan(Foto)

Përforcimi i ri i Arbërisë mbërrin në Lipjan(Foto)

KLUBI I ZHYTËSVE NISET NË KËRKIM TË DY POLICËVE TË ZHDUKUR NË LEPENC

Përforcimi i ri i Arbërisë, Destin Prince Mambouana, tashmë ka mbërritur në Lipjan.

Ulpianapress raporton se mbrojtësi norvegjez ka arritur në Lipjan ku dhe do t’i bashkohet pjesës së skuadrës.

Arbëria pret shumë nga mbrojtësi norvegjez për sezonin e ri, pasi kuqezinjët synojnë katër pozitat e para tabelare në Superligën e Kosovës.

Ndërsa gjatë ditës së sotme pritet që edhe dy lojtarë tjerë të huaj të zbarkojnë në Lipjan./Ulpianapress/

COMMENTS