Përfundojnë 24 ndeshje në Europa League (Foto)

Përfundojnë 24 ndeshje në Europa League (Foto)

VIDEO: AJETI SHËNON GOL TEK SKUADRA E RE

Kanë përfunduar 24 ndeshje të zhvilluara në kuadër të grupeve në Europa League.

Ndeshjet janë zhvilluar në dy orare, prej orës 18:55 dhe prej orës 21:00.

Skuadra e Milanos ka shënuar fitore të lehtë me rezultat prej 5-2 ndaj Dundelage.

Edhe Arsenali fitoi pa ndonjë problem të madh ndaj skuadrës së Vorskla Poltava me rezultat të pastër prej 3-0, pothuajse me formacionin e dytë të ekipit.

Kurse Chelsea e ka deklasuar Paokun me rezultat prej 4-0.

Më poshtë mund t’i shihni rezultatet e të gjitha 24 takimeve.

COMMENTS