Përfundon ndeshja në “Riza Lushta”, Ulpiana i’a bënë sefte

Përfundon ndeshja në “Riza Lushta”, Ulpiana i’a bënë sefte

KB Lipjani nuk njeh kundërshtar, viktëm kësaj radhe ishte KB Kalaja

Ka përfunduar java e 2-të e Ligës së Parë së Kosovës në futboll.

Ndeshja në mes të Trepçës dhe Ulpianës ishte e fundit e kësaj xhiros, shkruan Ulpianapress.

Skuadra nga Mitrovica dhe ajo nga Lipjani barazuan pa gola në ndeshejn që u zhvillua në “Riza Lushta”.

Tepça është në pozitën e 11-të me 1 pikë, aq sa ka edhe Ulpiana në pozitën e 10-të./Ulpianapress/

COMMENTS