Përfundon pa gola ndeshja në mes Ferizajit dhe Ulpianës

Përfundon pa gola ndeshja në mes Ferizajit dhe Ulpianës

“Deklaratat e Izetbegovit për Kosovën vënë në pikëpyetje stabilitetin e rajonit”

Ferizaj dhe Ulpiana kanë ndarë pikët pasi barazuan pa gola në përballjen e xhiros së tetë të Ligës së Parë të Kosovës në futboll.

Nuk munguan rastet e shënimit, por që asnjëra nga skuadrat nuk arritën që rastet t’i shfrytëzojnë në konkretizim për gol, njofton Ulpianapress

Ulpiana me një pikë të fituar sot ndaj Ferizajit përforcon pozitën e parë me 15 pikë, ndërsa Ferizaj momentalisht gjendet në pozitën e shtatë me 10 pikë.

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)