Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Arbëria-Vëllaznimi

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Arbëria-Vëllaznimi

MLS, Zlatan nuk rresht së shënuari. Gjejnë golin Gashi e Hyka

0-0 rezultati i pjesë së parë mes Arbërisë dhe Vëllaznimit.

Pas 45 minutash të pjesës së parë të takimit në “Sami Kelmendi”, futbollistët e Arbërisë dhe Vëllaznimit shkojnë në pushim, duke lënë rrjetat të paprekura në këtë pjesë të lojës, njofton Ulpianapress.

Ekipi nikoqir kishin më tepër nga loja mirëpo që nuk arritën të konkretizonin.

Gjithsesi mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në fraksionin e dytë.

Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë për çdo risi eventuale nga ky duel./Ulpianapress

COMMENTS