Përplasja e plotë përmes videos ndërmjet Xhavit Halitit dhe Anton Qunit

Përplasja e plotë përmes videos ndërmjet Xhavit Halitit dhe Anton Qunit

Tusk uron Thaçin për ditëlindje: Jeta e vërtetë fillon pas moshës 50 vjeçare

Pamjet e plota të përplasjes ndërmjet nënkryetarit të Kuvendit, Xhavit Halitit dhe deputetit të LDK-së, Anton Quni.

E gjithë kjo përplasje erdhi lidhur me çështjen e 8 milionë markave të dhuruara në kohën e luftës./Indeksonline

Shikoni pamjet më poshtë:

COMMENTS