Plagoset më thikë në Ulpianë

Plagoset më thikë në Ulpianë

Aktivistët nisin fushatën për rikthimin e Albin Kurtit në krye të Vetëvendosjes

Një person është therur me thikë në mbrëmjen e së martës në Ulpianë të Prishtinës.

Aksioni u planifikua të kryhet natën. Policia ka njoftuar se, pak para orës 20:00 viktima ka raportuar se është sulmuar fizikisht me mjet të mprehtë-thikë nga të dyshuar të panjohur.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. /Lajmi.net/

COMMENTS