Policia në Lipjan, ndalon qytetarët pa maska (Video)

Policia në Lipjan, ndalon qytetarët pa maska (Video)

Lipjanasi e ‘shkatërron’ boksin, shikojeni videon

Policia e Lipjanit është duke mbikëqyrë situatën duke mos i lënë qytetarët pa maska, shkruan Gazeta Ulpianapress.

Në sheshin ”Adem Jashari” në Lipjan, Policia po i ndalon qytetarët, duke u kërkuar atyre që të vënë maska si masë mbrojtëse ndaj koronavirusit.

No photo description available.

Ky aksion do të vazhdojë edhe ditëve në vijim, dhe personat të cilët nuk i kanë maskat do të gjobiten./Ulpianapress/

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)