Portieri i skuadrës së njohur nuk e lë “Instagramin” edhe gjatë ndeshjes (Video)

Portieri i skuadrës së njohur nuk e lë “Instagramin” edhe gjatë ndeshjes (Video)

Ky stadium nuk është as në Brazil e as në Spanjë, por në Kosovë

Skena e pabesueshme u pa në ndeshjen e Ligës së Brazilit mes Atletico Paranaense dhe Atletico Mineira.

Gjegjësisht, ndërsa arbitri dha shenjë për fillimin e ndeshjes, portieri i skuadrës vendase Santos mori telefonin celular, shkruan indeksonline.

Ai shkoi pas golit, mori celularin dhe filloi të kontrolloj në të. Kur filloi incizimi, ai largoi telefonin mbrapa shtyllës.

Tifozët ishin në shok, dhe lëvizja e tij u komentua nga trajneri pas ndeshjes.

“Nuk e di pse ai e bëri atë. Është vërtet e çuditshme, kjo është gjithçka që mund të them,” tha Fernando Diniz.

COMMENTS