Presidenti i klubit nuk përmbahet, i gëzohet golit të Ulpianës (Foto)

Presidenti i klubit nuk përmbahet, i gëzohet golit të Ulpianës (Foto)

Vëllezërit nga Lipjani rrahin dy kamarierë, arrestohen

Djelmoshat lipjanas më në fund janë zhbllokuar.

KF Ulpiana pas katër barazimeve radhazi, ka arritu që sot të triumfoj ndaj Kek-ut me rezluatat 2 me 0.

Bardhekaltërtit arritën që në pjesën e dytë t’a gjejnë portën e mysafirëve dy herë.

Me tu shënuar goli i parë i Ulpianës, fotografi i Ulpianapress ka kapur edhe një moment, ku shihen Presidenti Adedin Salihu dhe Drejtori Enver Duriqi të cilët po festonin për golin e epërsisë pas 66 minuta pritje.


COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)