Presidetja kroate ia rregullon flokët gazetares (Video)

Presidetja kroate ia rregullon flokët gazetares (Video)

14-vjeçarin e vret shoku i klasës për një biskotë

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitaroviq është bërë hit në rrjetet sociale.

Një video ku ajo shihet duke ia rregulluar flokët gazetares kroate të televizionit HRT, Branka Slavice ka bërë bujë.

Kjo video nuk është transmetuar direkt në programin e televizionit kroat, por në Twitter dhe ka nxitur shumë komente pozitive për shefen e shtetit kroat.

COMMENTS