Publikohet “Ti amo” nga Mozzik dhe Veysel (Video)

Publikohet “Ti amo” nga Mozzik dhe Veysel (Video)

Liberta Spahiu ju ‘djeg’ me fustanin e kuq! (Foto)

Reperi kosovar Mozzik i cili u komentua shumë nga mediat rozë për largimin nga ON Records, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Ky projekt është realizuar në bashkëpunim me reperin gjerman Veysel kurse kënga titullohet “Ti Amo”.

Ky projekt është lansuar në “Spotify” gjatë paradites kurse tashmë është i qasshëm edhe në kanalin “Youtube”./Indeksonline/

COMMENTS