Punëtori i restorantit pështyn në picën e klientit

Punëtori i restorantit pështyn në picën e klientit

Djaloshi 13-vjeçar ndërtoi shtëpizën e vogël për më pak se 1.300 euro, brenda saj i ka të gjitha (Foto/Video)

Një punëtor i një restoranti në SHBA është ‘kapur’ duke pështyrë mbi picën e një klienti, duke shkaktuar reagime të mëdha në rrjete sociale.

Gjatë vikendit, videoja u bë viral në rrjete sociale – dhe njeriu që e bëri këtë gjest u identifikua si Jaylon Kerley.

Jo vetëm që u pushua nga puna, por edhe u arrestua, thuhet sipas mediave atje, transmeton Gazeta Express.

Videoja shfaq atë duke pështyrë në një picë, para se t’ia hidhte salcën. Shikojeni:

COMMENTS