Reagojnë tifozët e Arbërisë: Jemi kundër shkarkimit të shtabit teknik

Reagojnë tifozët e Arbërisë: Jemi kundër shkarkimit të shtabit teknik

Strategjia e zgjerimit të BE-së, s’ka hapje të negociatave për Shqipërinë

Tifozët e KF Arberisë “Stuhia e Kuqe” kanë reaguar pas vendimit të kryesisë për shkarkimin e shtabit teknik .

Nepërmjet një njoftimi në faqen zyrtare Ultras “Stuhia e Kuqe” shprehen se janë kundër shkarkimit të shtabit teknik dhe se dyshja Bahtiri dhe Llugiqi janë meritor për inguadrimim e klubit për në Ligën e Parë, transmeton Ulpianapress.

Ja postimi i plotë i Ultras “Stuhia e Kuqe”:

“Reagim
Pas vendimit te marr nga kryesia e klubit KF ARBËRIA per shkarkimin e shtabit teknik ne si tifozeri jemi kunder ketij vendimi .
Meritor per inkuadrimin ne Lige te Parë ishin edhe shtabi teknik dhe pas ketij suksesi te vie te shkarkimi duket i pa arsyeshem , mendojm qe duhej te vazhdohej ende me keta njerez dhe ne rast deshtimi te vie te shkarkimi e jo ne kete kohe te sukseseve”/Ulpianapress

COMMENTS