Rekordet nuk ndalen për Dua Lipën, ja çfarë feston kësaj radhe

Rekordet nuk ndalen për Dua Lipën, ja çfarë feston kësaj radhe

Dalin detajet e operacionit që vunë në pranga vëllain e Alketa Vejsiut

Dua Lipa edhe pse e re në moshë, ka arritur shumë suksese në muzikë.
Këngëtarja numëron disa hite në repertorin e saj, kurse projekti i fundit është “One Kiss”, në duet me Calvin Harris, shkruan lajmi.net.

Ky projekt, ashtu sikurse edhe këngët e tjera të saj, po rezulton shumë i suksesshëm, madje po bën që Dua të thyej rekorde.

Përmes një statusi në rrjete sociale, këngëtarja ka njoftuar se është bërë artistja e parë në histori që ka tre këngë në top-20 në “US Pop Rafio.

Këngët me të cilat renditet në këtë tabelë janë “New Rules”, “IDGAF” dhe “One Kiss”. /Lajmi.net/

COMMENTS